Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018 - 2019
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Κυριακή | 07/10/18 | 11:00 | ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | 0-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
00/00/00 | 00:00 | |||||
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Φιλικών | Σάββατο | 20/10/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | 1-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 03/11/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | 2-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Παναρκαδικού | Σάββατο | 10/11/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | 1-4 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΕΓΕΑ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Σάββατο | 10/11/18 | 11:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. | 2-3 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 17/11/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | 1-1 |
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Σάββατο | 17/11/18 | 11:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. | 4-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Φιλικών | Σάββατο | 24/11/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ. | 3-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Κυριακή | 02/12/18 | 11:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ. | 3-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Τετάρτη | 19/12/18 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. | 3-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΕΓΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 22/12/18 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ. | 0-2 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Κυριακή | 20/01/19 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΣ Κ., ΠΕΤΡΑΚΟΣ Β. | 0-2 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ | ΑΣΤΕΡΑ | Κυριακή | 03/02/19 | 11:30 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΡΤΣΟΥΝΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. | 5-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | Παναρκαδικού | Σάββατο | 09/02/19 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
ΤΕΓΕΑ - ΕΛΠΙΔΑ | Φιλικών | Σάββατο | 09/02/19 | 11:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ. | 1-3 |