ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019 - 2020
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεβιδίουΣάββατο12/10/1916:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)0-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο12/10/1916:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.0-4
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή13/10/1911:00ΝΙΚΑ Ι., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)3-2
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή13/10/1916:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., SHEHU B.0-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΑστρουςΣάββατο19/10/1916:00ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.3-0 α.α.
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΚυριακή20/10/1911:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑστρουςΚυριακή20/10/1916:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή20/10/1916:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.0-3
Ρεπό: ΝΕΣΤΑΝΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΚΑΝΔΗΛΑΛεωνιδίουΣάββατο26/10/1915:003-0 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΜελιγούςΣάββατο26/10/1915:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.2-1
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΚυριακή27/10/1915:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΕΚΟΥ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή27/10/1915:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γ.0-2
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΜελιγούςΣάββατο02/11/1915:00ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο02/11/1915:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)1-3
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεβιδίουΚυριακή03/11/1915:000-3 α.α.
ΝΕΣΤΑΝΗ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΦιλικώνΚυριακή03/11/1915:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., SHEHU B., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)1-0
Ρεπό: ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΣάββατο16/11/1915:00ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.1-2
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο16/11/1915:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/11/1911:003-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΑγίου ΑνδρέαΚυριακή17/11/1915:00ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., SHEHU B.1-0
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑστρουςΣάββατο23/11/1915:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑγίου ΑνδρέαΣάββατο23/11/1915:00
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΦιλικώνΚυριακή24/11/1911:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΜελιγούςΚυριακή24/11/1915:00
Ρεπό: ΚΑΝΔΗΛΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΑστρουςΚυριακή01/12/1911:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΚυριακή01/12/1911:00
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεβιδίουΚυριακή01/12/1915:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή01/12/1915:00
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο07/12/1915:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο07/12/1915:00
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΚΑΝΔΗΛΑΦιλικώνΚυριακή08/12/1911:00
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεωνιδίουΚυριακή08/12/1915:00
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΜελιγούςΚυριακή15/12/1911:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΦιλικώνΚυριακή15/12/1911:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑστρουςΚυριακή15/12/1915:00
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΚυριακή15/12/1915:00
Ρεπό: Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΝΕΣΤΑΝΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΔΗΛΑ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΕΣΤΑΝΗ
Ρεπό: ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣ
Ρεπό: ΚΑΝΔΗΛΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ
ΚΑΝΔΗΛΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
Ρεπό: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΑΝΔΗΛΑ
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ρεπό: Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ