Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αστρους | Σάββατο | 10/10/20 | 16:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ. | 0-4 |
ΒΡΑΣΙΕΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 10/10/20 | 16:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α. | 9-0 |
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 11/10/20 | 12:00 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. | 2-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 11/10/20 | 16:00 | ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 3-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Τυρού | Κυριακή | 11/10/20 | 16:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. | 0-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 17/10/20 | 16:00 | ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ. | 3-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Αστρους | Σάββατο | 17/10/20 | 16:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ. | 2-4 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Μελιγούς | Σάββατο | 17/10/20 | 16:00 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) | 0-1 |
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 18/10/20 | 11:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π. | 2-0 |
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 18/10/20 | 16:00 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Π. | 2-8 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Μελιγούς | Σάββατο | 24/10/20 | 15:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | 0-6 |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 24/10/20 | 15:00 | ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 2-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 25/10/20 | 11:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 4-0 |
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 25/10/20 | 15:00 | ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Τ. | 0-2 |
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αστρους | Κυριακή | 25/10/20 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Μελιγούς | Σάββατο | 31/10/20 | 15:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α. | 6-0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Αστρους | Σάββατο | 31/10/20 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) | 0-4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | Τυρού | Σάββατο | 31/10/20 | 15:00 | ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 1-1 |
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 01/11/20 | 15:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 0-3 |
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 01/11/20 | 15:00 | Αναβλήθηκε |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 07/11/20 | 15:00 | ||
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 07/11/20 | 15:00 | ||
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Αστρους | Σάββατο | 07/11/20 | 15:00 | ||
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Μελιγούς | Κυριακή | 08/11/20 | 15:00 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 08/11/20 | 15:00 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 14/11/20 | 15:00 | ||
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Αστρους | Σάββατο | 14/11/20 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Τυρού | Κυριακή | 15/11/20 | 11:00 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Αστρους | Κυριακή | 15/11/20 | 15:00 | ||
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Μελιγούς | Κυριακή | 15/11/20 | 15:00 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 28/11/20 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Τυρού | Σάββατο | 28/11/20 | 15:00 | ||
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 29/11/20 | 11:00 | ||
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 29/11/20 | 15:00 | ||
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 29/11/20 | 15:00 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Αστρους | Σάββατο | 05/12/20 | 15:00 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 05/12/20 | 15:00 | ||
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 06/12/20 | 11:00 | ||
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 06/12/20 | 15:00 | ||
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 06/12/20 | 15:00 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Αστρους | Σάββατο | 12/12/20 | 15:00 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 12/12/20 | 15:00 | ||
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 13/12/20 | 11:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Τυρού | Κυριακή | 13/12/20 | 15:00 | ||
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 13/12/20 | 15:00 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 19/12/20 | 15:00 | ||
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 19/12/20 | 15:00 | ||
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | Αστρους | Σάββατο | 19/12/20 | 15:00 | ||
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 20/12/20 | 15:00 | ||
Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 20/12/20 | 15:00 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Αστρους | Σάββατο | 09/01/21 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ | Τυρού | Σάββατο | 09/01/21 | 15:00 | ||
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | Μελιγούς | Κυριακή | 10/01/21 | 11:00 | ||
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 10/01/21 | 15:00 | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 10/01/21 | 15:00 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 16/01/21 | 15:00 | ||
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Λεωνιδίου | Σάββατο | 16/01/21 | 15:00 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ | Αστρους | Κυριακή | 17/01/21 | 11:00 | ||
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | Μελιγούς | Κυριακή | 17/01/21 | 15:00 | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Τυρού | Κυριακή | 17/01/21 | 15:00 |