ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο02/10/2100:003-0 α.α.
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο02/10/2116:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Τ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤυρούΚυριακή03/10/2116:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.2-0
ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΚυριακή03/10/2116:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.4-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΚυριακή03/10/2116:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π.5-2
ΔΟΞΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή03/10/2116:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-1
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΣάββατο09/10/2100:000-3 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο09/10/2116:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο09/10/2116:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΟΞΑΑστρουςΚυριακή10/10/2116:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-4
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚΚορακοβουνίουΚυριακή10/10/2116:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.1-3
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΚυριακή10/10/2116:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΣάββατο16/10/2100:000-3 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΣάββατο16/10/2116:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή17/10/2116:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-1
ΔΟΞΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/10/2116:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή17/10/2116:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή17/10/2116:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.0-5
Ρεπό: ΑΕΚ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΣάββατο23/10/2100:003-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΚορακοβουνίουΣάββατο23/10/2115:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-0
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΣάββατο23/10/2115:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Τ.1-4
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑΛεβιδίουΚυριακή24/10/2115:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-6
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚΑστρουςΚυριακή24/10/2115:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.2-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΚυριακή24/10/2115:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.5-0
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤεγέαςΣάββατο30/10/2100:000-3
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΚορακοβουνίουΣάββατο30/10/2115:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.3-1
ΔΟΞΑ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο30/10/2115:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΣάββατο30/10/2115:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή31/10/2115:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-2
ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή31/10/2115:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΑ Ι.1-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΤεγέαςΣάββατο06/11/2100:003-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑστρουςΣάββατο06/11/2115:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.4-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή07/11/2115:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.0-4
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεωνιδίουΚυριακή07/11/2115:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΟΞΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή07/11/2115:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑ Ι., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.5-0
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή07/11/2115:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)4-2
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο13/11/2115:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο13/11/2115:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-3
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΕΚΛεβιδίουΣάββατο13/11/2115:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π.4-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΚυριακή14/11/2100:000-3 α.α.
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΚορακοβουνίουΚυριακή14/11/2115:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΟΞΑΤυρούΚυριακή14/11/2115:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Τ.1-2
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο20/11/2100:003-0 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΣάββατο20/11/2115:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑγίου ΑνδρέαΣάββατο20/11/2115:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Τ.1-0
ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο20/11/2115:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.0-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή21/11/2115:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΝΙΚΑ Ι.3-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή21/11/2118:30ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.5-1
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤεγέαςΣάββατο27/11/2100:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο27/11/2115:00ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΣάββατο27/11/2115:00ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΣΣΗΣ Σ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΤυρούΚυριακή28/11/2100:003-0 α.α.
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή28/11/2115:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.0-5
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΟΞΑΚορακοβουνίουΚυριακή28/11/2115:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Τ.3-3
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο04/12/2115:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )2-2
ΑΕΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο04/12/2115:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΣάββατο04/12/2115:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )3-2
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΚυριακή05/12/2100:000-3 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή05/12/2115:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.2-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεβιδίουΚυριακή05/12/2115:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Τ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚΦιλικώνΣάββατο11/12/2115:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΣάββατο11/12/2115:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο11/12/2115:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΣάββατο11/12/2115:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΚυριακή12/12/2115:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑΑστρουςΚυριακή12/12/2115:00
Ρεπό: ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο18/12/2100:00
ΑΕΚ - ΒΡΑΣΙΕΣΦιλικώνΣάββατο18/12/2115:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο18/12/2115:00
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤεγέαςΚυριακή19/12/2100:00
ΔΟΞΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή19/12/2115:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή19/12/2115:00
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο08/01/2215:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑγίου ΑνδρέαΣάββατο08/01/2215:00
ΔΟΞΑ - ΑΕΚΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο08/01/2215:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΚυριακή09/01/2200:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεβιδίουΚυριακή09/01/2215:00
ΤΕΓΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΚυριακή09/01/2215:00
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΤΕΓΕΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΔΟΞΑ
Ρεπό: ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕΚ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΙΟ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΟΞΑ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΑΕΚ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΔΟΞΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΕΚ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
Ρεπό: ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΔΟΞΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΕΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΔΟΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
Ρεπό: ΤΕΓΕΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΑΕΚ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΔΟΞΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΒΡΑΣΙΕΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΕΚ - ΤΕΓΕΑ
ΔΟΞΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ
Ρεπό: ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚ
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΟΞΑ
ΤΕΓΕΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Ρεπό: ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΒΡΑΣΙΕΣ
ΑΕΚ - ΔΟΞΑ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ