ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:



Τελευταίες Ανακοινώσεις

Το 4ο τεύχος της Ηλεκτρονικής εφημερίδας της ΕΠΣ Αρκαδίας, 25/10/2021 00:58
 Η ΕΠΣ Αρκαδίας από τη φετινή αγωνιστική περίοδο προχωρά στην έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας με όλα τα στοιχεία των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α' και της Β' Αρκαδίας.   Μπορείτε να βρείτε και να κατεβάσετε το τέταρτο τεύχος εδώ... περισσότερα...
Το 3ο τεύχος της Ηλεκτρονικής εφημερίδας της ΕΠΣ Αρκαδίας, 18/10/2021 02:29
 Η ΕΠΣ Αρκαδίας από τη φετινή αγωνιστική περίοδο προχωρά στην έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας με όλα τα στοιχεία των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α' και της Β' Αρκαδίας.   Μπορείτε να βρείτε και να κατεβάσετε το τρίτο τεύχος εδώ... περισσότερα...
Το 2ο τεύχος της Ηλεκτρονικής εφημερίδας της ΕΠΣ Αρκαδίας, 11/10/2021 01:45
 Η ΕΠΣ Αρκαδίας από τη φετινή αγωνιστική περίοδο προχωρά στην έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας με όλα τα στοιχεία των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α' και της Β' Αρκαδίας.   Μπορείτε να βρείτε και να κατεβάσετε το δεύτερο τεύχος εδώ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΣάββατο23/10/2100:003-0
2.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΚορακοβουνίουΣάββατο23/10/2115:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΝΙΚΑ Ι., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
3.ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΣάββατο23/10/2115:00ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Τ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
1-4
4.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑΛεβιδίουΚυριακή24/10/2115:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-6
5.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚΑστρουςΚυριακή24/10/2115:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-1
6.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΚυριακή24/10/2115:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
5-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤεγέαςΣάββατο30/10/2100:00
2.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΚορακοβουνίουΣάββατο30/10/2115:00
3.ΔΟΞΑ - ΤΕΓΕΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο30/10/2115:00
4.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΣάββατο30/10/2115:00
5.ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή31/10/2115:00
6.ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή31/10/2115:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.