ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:



referee school

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΗΜΕΡΙΔΑ, 28/9/2020 09:29
 ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΗΜΕΡΙΔΑ              Η Ε.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ, σε συνεργασία με την Επιτροπή Διαιτησίας, καλεί τους διαιτητές, τους προπονητές, τους ποδοσφαιριστές και τους παράγοντες στην ημερίδα Διαιτησίας που διοργανώνει με θέμα: <<ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ>>.       Το ποδόσφαιρο α... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΓΙΑ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ, 28/9/2020 09:28
 ΠΡΟΣΟΧΗ! ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΗ      Οι ομάδες σε όλους τους αγώνες,  υποχρεούνται να έχουν μαζί τους και να παραδίδουν στον διαιτητή εκτός από   το Δελτίο Αθλητικής Ιδιότητας και την Κάρτα Υγείας των αγωνιζόμενων ποδοσφαιριστών τους εν ισχύ.   Η Κάρτα Υγείας ενός ποδοσφαιριστή ισχύει γ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚΦιλικώνΣάββατο17/10/2016:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-4
2.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΟΚΛεβιδίουΣάββατο17/10/2016:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-1
3.ΚΑΝΔΗΛΑ - ΝΕΣΤΑΝΗΛεβιδίουΚυριακή18/10/2011:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-1
4.ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή18/10/2011:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
5.ΔΟΞΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή18/10/2016:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
6.ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΚυριακή18/10/2016:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΕΚΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-1
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο17/10/2016:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-1
8.ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑστρουςΣάββατο17/10/2016:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
2-4
9.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΣάββατο17/10/2016:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-1
10.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή18/10/2011:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
2-0
11.Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή18/10/2016:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
2-8

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο24/10/2015:00
2.ΠΑΟΚ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο24/10/2015:00
3.ΚΑΝΔΗΛΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΚυριακή25/10/2011:00
4.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΤεγέαςΚυριακή25/10/2011:00
5.ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΚυριακή25/10/2015:00
6.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεβιδίουΚυριακή25/10/2015:00
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΣάββατο24/10/2015:00
8.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο24/10/2015:00
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΚυριακή25/10/2011:00
10.Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΚυριακή25/10/2015:00
11.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή25/10/2015:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.