ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΣΗ Μ.Ο. ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑ, 19/11/2018 19:00
 Ονόματα ποδοσφαιριστών Μ.Ο. για αγώνες με Ε.Π.Σ. Αργολίδας.   Η  E.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ καλεί για τα παιγνίδια της Τετάρτης 21.11.2018 με τις αντίστοιχες ομάδες της Αργολίδας στο γήπεδο Κιβερίου    τους εξής ποδοσφαιριστές:      - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ – Κ14 [2005-2006]   – ΜΠΕΡΙΟΣ ΜΑΡ. – ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΣ Δ.- ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  [ ΑΣΤΕΡΑ... περισσότερα...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ, 14/11/2018 11:30
 ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ                        Η Ε.Π.Σ. Αρκαδίας συγχαίρει τους νεαρούς  ποδοσφαιριστές  των μικτών, ηλικιακής κατηγορίας  Κ13 (γεν. το 2006)  και Κ12 (γεν. το 2007), για την εξαιρετική παρουσία τους  στο  αναπτυξιακό  τουρνουά-ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ- που συνδιοργάνωσαν  Ε.Π.... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 06/11/2018 14:30
 ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΗΣ Ε.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΤΗΣ 06/11/2018              Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ    ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΕΛΤΙΟΥ    ΟΜΑΔΑ    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ    ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ        ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ν.    1384142    ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ    1    10 €           Μ... περισσότερα...

eps ref arkadias

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΝΕΟΙ - (Κ-16)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΝΕΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΡΚΑΔΙΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥ -ΛΕΡΝΑΣΤετάρτη21/11/1814:30
2.ΝΕΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΛΑΚΩΝΙΑΣΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥΤετάρτη21/11/1814:30
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΤΕΓΕΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο17/11/1811:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΞΑΡΧΟΣ Ε., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-1
4.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο17/11/1811:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.4-1
ΠΑΙΔΩΝ - (Κ 14)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ - ΠΑΙΔΕΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥ -ΛΕΡΝΑΣΤετάρτη21/11/1812:30
6.ΠΑΙΔΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ - ΠΑΙΔΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΥΤετάρτη21/11/1812:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΑΡΑΣΛεωνιδίουΣάββατο17/11/1815:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ)
1-0
8.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο17/11/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
9.ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΣάββατο17/11/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΕΡΓΕΤΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
6-3
10.ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή18/11/1811:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΝΙΚΑ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
11.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή18/11/1815:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
12.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΚυριακή18/11/1815:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΜελιγούςΣάββατο17/11/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.1-3
14.ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥΑστρουςΣάββατο17/11/1815:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-0
15.ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟΚανδήλαςΚυριακή18/11/1811:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
0-1
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή18/11/1815:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
4-1
17.ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΦιλικώνΤετάρτη21/11/1815:15ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΠΑΙΔΙΚΟ 1ου ΟΜΙΛΟΥ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο24/11/1811:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ου ΟΜΙΛΟΥ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο24/11/1811:00ΚΥΡΙΟΣ Δ.
3.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή25/11/1811:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑστρουςΣάββατο24/11/1815:00
5.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΛεωνιδίουΣάββατο24/11/1815:00
6.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΣάββατο24/11/1815:00
7.ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή25/11/1815:00
8.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή25/11/1815:00
9.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΚυριακή25/11/1815:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Π.Α.Ο.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΣάββατο24/11/1815:00
11.ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣΦιλικώνΚυριακή25/11/1811:00
12.ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟΛεβιδίουΚυριακή25/11/1811:00
13.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΜελιγούςΚυριακή25/11/1815:00
14.Α.Ε. ΜΑΡΙΟΥ - ΝΕΣΤΑΝΗΛεωνιδίουΚυριακή25/11/1815:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.