ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ, 20/1/2017 12:40
 Η Ε.Π.Σ. Αρκαδίας με την ολοκλήρωση των αγώνων των μικτών μας ομάδων ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ στα πρωταθλήματα προεπιλογής, θα ήθελε  να ευχαριστήσει και να συγχαρεί τους συμμετέχοντες ποδοσφαιριστές πρώτα απ΄όλα για τη συμμετοχή τους  στους αγώνες, την αγωνιστική τους διάθεση καθώς και το εξαίρετο ήθος που επέδε... περισσότερα...
Κλήρωση αγώνων Β΄ φάσης, Β΄ Κατηγορίας καθώς και Κυπέλλου Δ΄ και Ε΄ φάσης., 18/1/2017 09:15
 Σας ενημερώνουμε ότι, η Επιτροπή Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας  στα γραφεία  της την Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 18:30΄ θα κάνει την κλήρωση των διπλών αγώνων της Β΄ Φάσης για την ανάδειξη  του Πρωταθλητή και του Δευτεραθλητή οι οποίοι  θα προβιβαστούν στην Α΄ Κατηγορία περιόδου 2017-2018 και στις 19:30΄την κλήρωση Δ΄  και Ε΄ φάση... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΕΣ Μ.Ο. ΜΕ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗ, 16/1/2017 19:30
 Η E.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ καλεί για τους αγώνες ΠΑΙΔΩΝ  και ΝΕΩΝ  να βρίσκονται στον Προφήτη Ηλία στην Τρίπολη την Τετάρτη 81.01.2017  στις 08:30 πμ τους παρακάτω ποδοσφαιριστές.   - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΝΕΩΝ [2001-2002]   -ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ [ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ]   -ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ [ΑΧΙΛΛΕΑ]   -ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΜΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ-Η... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο21/01/1709:30ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΖΙΑΡΑΓΚΑΛΗΣ Β.
2.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεβιδίουΣάββατο21/01/1711:00ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΚΟΚΚΟΣ Θ.
3.ΕΛΠΙΔΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ ΦιλικώνΣάββατο21/01/1711:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ι.
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΣάββατο21/01/1711:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
5.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣΤυρούΚυριακή22/01/1711:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Σάββατο21/01/1700:000-3 α.α.
7.ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΦιλικώνΣάββατο21/01/1715:00ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
5-1
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΣάββατο21/01/1715:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
9.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή22/01/1715:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΟΖΝΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
10.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΚυριακή22/01/1715:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
11.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή22/01/1715:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗΚανδήλαςΣάββατο21/01/1715:00ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣΣάββατο28/01/1700:00
2.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΚ ΜεγαλόποληςΣάββατο28/01/1715:00
3.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΣάββατο28/01/1715:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.