ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:



Τελευταίες Ανακοινώσεις

Το 3ο τεύχος της Ηλεκτρονικής εφημερίδας της ΕΠΣ Αρκαδίας, 18/10/2021 02:29
 Η ΕΠΣ Αρκαδίας από τη φετινή αγωνιστική περίοδο προχωρά στην έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας με όλα τα στοιχεία των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α' και της Β' Αρκαδίας.   Μπορείτε να βρείτε και να κατεβάσετε το τρίτο τεύχος εδώ... περισσότερα...
Το 2ο τεύχος της Ηλεκτρονικής εφημερίδας της ΕΠΣ Αρκαδίας, 11/10/2021 01:45
 Η ΕΠΣ Αρκαδίας από τη φετινή αγωνιστική περίοδο προχωρά στην έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας με όλα τα στοιχεία των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α' και της Β' Αρκαδίας.   Μπορείτε να βρείτε και να κατεβάσετε το δεύτερο τεύχος εδώ... περισσότερα...
Η ηλεκτρονική εφημερίδα της Ε.Π.Σ. Αρκαδίας, 04/10/2021 02:57
 Η ΕΠΣ Αρκαδίας από τη φετινή αγωνιστική περίοδο προχωρά στην έκδοση ηλεκτρονικής εφημερίδας με όλα τα στοιχεία των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Α' και της Β' Αρκαδίας.   Μπορείτε να βρείτε και να κατεβάσετε το πρώτο τεύχος εδώ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΣάββατο16/10/2100:000-3 α.α.
2.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΣάββατο16/10/2116:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-1
3.ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή17/10/2116:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-1
4.ΔΟΞΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΔΑΚ ΜεγαλόποληςΚυριακή17/10/2116:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-0
5.ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή17/10/2116:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)
6-0
6.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή17/10/2116:00ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΣάββατο23/10/2100:00
2.ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΚορακοβουνίουΣάββατο23/10/2115:00
3.ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΣάββατο23/10/2115:00
4.ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο23/10/2115:00
5.ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΟΞΑΛεβιδίουΚυριακή24/10/2115:00
6.ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚΑστρουςΚυριακή24/10/2115:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.