ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο22/10/2216:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑ Ι.)
3-1
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤεγέαςΣάββατο22/10/2216:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο22/10/2216:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
0-1
ΑΕΚ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΦιλικώνΚυριακή23/10/2216:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
7-0
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΚυριακή23/10/2216:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤυρούΚυριακή23/10/2216:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-4
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΤΕΓΕΑΜελιγούςΚυριακή23/10/2216:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣΚορακοβουνίουΣάββατο29/10/2215:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
2-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΣάββατο29/10/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑ Ι.)
3-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΑστρουςΣάββατο29/10/2215:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚΛεωνιδίουΚυριακή30/10/2215:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠαναρκαδικούΚυριακή30/10/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-0
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή30/10/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
3-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεβιδίουΚυριακή30/10/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤυρούΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΧΟΥΝΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΡΛΑ ΑΡΕΤΗ)
0-4
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΒΡΑΣΙΕΣΜελιγούςΣάββατο05/11/2215:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-1
ΤΕΓΕΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΣάββατο05/11/2215:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-1
ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣΦιλικώνΚυριακή06/11/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4-2
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΚυριακή06/11/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
4-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΚυριακή06/11/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΚορακοβουνίουΣάββατο12/11/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-7
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΤΕΓΕΑΠαναρκαδικούΣάββατο12/11/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
0-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο12/11/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚΤυρούΚυριακή13/11/2215:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑστρουςΚυριακή13/11/2215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
2-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεωνιδίουΚυριακή13/11/2215:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤεγέαςΚυριακή13/11/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
5-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΦιλικώνΣάββατο19/11/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο19/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
4-0
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣΜελιγούςΣάββατο19/11/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-0
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΣάββατο19/11/2215:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-1
ΤΕΓΕΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤεγέαςΚυριακή20/11/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΚυριακή20/11/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
4-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή20/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΕΚΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο26/11/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-4
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΣάββατο26/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
0-4
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΠαναρκαδικούΣάββατο26/11/2215:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΕΓΕΑΤυρούΚυριακή27/11/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑστρουςΚυριακή27/11/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΛεωνιδίουΚυριακή27/11/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
7-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΚορακοβουνίουΚυριακή27/11/2215:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
1-6


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΦιλικώνΣάββατο03/12/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑ Ι.)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
0-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΣάββατο03/12/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑγίου ΑνδρέαΣάββατο03/12/2215:00ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΠαναρκαδικούΣάββατο03/12/2215:00ΛΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
3-2
ΤΕΓΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤεγέαςΚυριακή04/12/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑστρουςΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
7-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεβιδίουΚυριακή04/12/2215:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο10/12/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
6-1
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΤεγέαςΣάββατο10/12/2215:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑ Ι.)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑστρουςΣάββατο10/12/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
1-4
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεωνιδίουΣάββατο10/12/2215:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
4-0
ΤΕΓΕΑ - ΑΕΚΤεγέαςΚυριακή11/12/2215:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-3
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΚυριακή11/12/2215:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΩΤΣΙΡΟΣ Θ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΒΡΑΣΙΕΣΤυρούΚυριακή11/12/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο17/12/2215:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-2
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο17/12/2215:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-2
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΠαναρκαδικούΣάββατο17/12/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
2-1
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΤΕΓΕΑΛεβιδίουΣάββατο17/12/2216:00ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-1
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΚυριακή18/12/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
0-3
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚορακοβουνίουΚυριακή18/12/2215:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΚυριακή18/12/2215:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΣάββατο07/01/2315:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-3
ΤΕΓΕΑ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΣάββατο07/01/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο07/01/2315:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-0
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΕΚΛεβιδίουΣάββατο07/01/2316:30ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
1-3
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΜελιγούςΚυριακή08/01/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-1
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤεγέαςΚυριακή08/01/2315:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣΤυρούΚυριακή08/01/2315:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΦιλικώνΣάββατο14/01/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο14/01/2315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
1-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΣάββατο14/01/2316:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑγίου ΑνδρέαΚυριακή15/01/2315:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
3-2
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΠαναρκαδικούΚυριακή15/01/2315:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΨΥΛΛΑΣ Π., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
4-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΤΕΓΕΑΚορακοβουνίουΚυριακή15/01/2315:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-0
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΤεγέαςΚυριακή15/01/2315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΕΚΑγίου ΑνδρέαΣάββατο21/01/2315:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-2
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤεγέαςΣάββατο21/01/2315:00ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ )
0-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑστρουςΣάββατο21/01/2316:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-2
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΛεβιδίουΚυριακή22/01/2300:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
3-1
ΤΕΓΕΑ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΚυριακή22/01/2315:00ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-1
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΜελιγούςΚυριακή22/01/2315:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
4-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΚυριακή22/01/2315:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ Γ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
0-1
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΤΕΓΕΑΤεγέαςΣάββατο28/01/2315:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
0-2
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΜελιγούςΣάββατο28/01/2315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΚΟΡΔΑΛΗ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
2-0
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΒΡΑΣΙΕΣΚορακοβουνίουΚυριακή29/01/2315:00ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΨΥΛΛΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΟΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
1-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεωνιδίουΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΑστρουςΚυριακή29/01/2315:00ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ)
2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤυρούΚυριακή29/01/2315:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑγίου ΑνδρέαΣάββατο04/02/2315:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΑστρουςΣάββατο04/02/2315:00
ΤΕΓΕΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΣάββατο04/02/2315:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεβιδίουΣάββατο04/02/2316:30
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΕΚΚορακοβουνίουΚυριακή05/02/2315:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΠαναρκαδικούΚυριακή05/02/2315:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΤεγέαςΚυριακή05/02/2315:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΑστρουςΣάββατο11/02/2315:00
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤεγέαςΣάββατο11/02/2315:00
ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΚυριακή12/02/2315:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤυρούΚυριακή12/02/2315:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΤεγέαςΚυριακή12/02/2315:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΚυριακή12/02/2315:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΜελιγούςΚυριακή12/02/2315:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚΑστρουςΣάββατο18/02/2315:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛεωνιδίουΣάββατο18/02/2315:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚορακοβουνίουΣάββατο18/02/2315:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΤΕΓΕΑΤεγέαςΣάββατο18/02/2315:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΠαναρκαδικούΚυριακή19/02/2315:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή19/02/2315:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεβιδίουΚυριακή19/02/2315:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο25/02/2315:00
ΤΕΓΕΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤεγέαςΣάββατο25/02/2315:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΑστρουςΣάββατο25/02/2315:00
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΦιλικώνΚυριακή26/02/2315:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΤεγέαςΚυριακή26/02/2315:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΜελιγούςΚυριακή26/02/2315:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΛεβιδίουΚυριακή26/02/2315:00


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚΤεγέαςΣάββατο04/03/2315:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΑστρουςΣάββατο04/03/2315:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΚορακοβουνίουΣάββατο04/03/2315:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΤυρούΚυριακή05/03/2315:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΤΕΓΕΑΛεωνιδίουΚυριακή05/03/2315:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΠαναρκαδικούΚυριακή05/03/2315:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή05/03/2315:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΦιλικώνΣάββατο11/03/2315:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΑστρουςΣάββατο11/03/2315:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΣάββατο11/03/2315:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΜελιγούςΚυριακή12/03/2315:00
ΤΕΓΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΤεγέαςΚυριακή12/03/2315:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΛεβιδίουΚυριακή12/03/2315:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Αγίου ΑνδρέαΚυριακή12/03/2315:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΕΚΜελιγούςΣάββατο18/03/2315:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΤΕΓΕΑΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο18/03/2315:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤεγέαςΣάββατο18/03/2315:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεωνιδίουΣάββατο18/03/2315:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤυρούΚυριακή19/03/2315:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΑστρουςΚυριακή19/03/2315:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚορακοβουνίουΚυριακή19/03/2315:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΤΕΓΕΑΦιλικώνΣάββατο25/03/2316:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΑστρουςΣάββατο25/03/2316:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Αγίου ΑνδρέαΣάββατο25/03/2316:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΛεβιδίουΚυριακή26/03/2316:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤεγέαςΚυριακή26/03/2316:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΠαναρκαδικούΚυριακή26/03/2316:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΚορακοβουνίουΚυριακή26/03/2316:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚΑστρουςΣάββατο01/04/2316:00
ΤΕΓΕΑ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΤεγέαςΣάββατο01/04/2316:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο01/04/2316:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΜελιγούςΚυριακή02/04/2316:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΤεγέαςΚυριακή02/04/2316:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤυρούΚυριακή02/04/2316:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΗΡΑΚΛΗΣΛεωνιδίουΚυριακή02/04/2316:00


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣΦιλικώνΣάββατο08/04/2316:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΠαναρκαδικούΣάββατο08/04/2316:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΑΧΙΛΛΕΑΣΚορακοβουνίουΣάββατο08/04/2316:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤεγέαςΚυριακή09/04/2316:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΤΕΓΕΑΑγίου ΑνδρέαΚυριακή09/04/2316:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεωνιδίουΚυριακή09/04/2316:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑστρουςΚυριακή09/04/2316:00


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΑΕΚΤεγέαςΣάββατο22/04/2316:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑστρουςΣάββατο22/04/2316:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣΠΑΡΑΛΙΟΥ ΑΣΤΡΟΥΣΣάββατο22/04/2316:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΒΡΑΣΙΕΣΛεβιδίουΚυριακή23/04/2316:00
ΤΕΓΕΑ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙΤεγέαςΚυριακή23/04/2316:00
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΚυριακή23/04/2316:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤυρούΚυριακή23/04/2316:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΒΡΑΣΙΕΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ00/00/0000:00
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ 00/00/0000:00
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΓΕΑ00/00/0000:00
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ00/00/0000:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΕΚ00/00/0000:00
ΒΡΑΣΙΕΣ - ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ00/00/0000:00
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ00/00/0000:00
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 00/00/0000:00
ΤΕΓΕΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ 00/00/0000:00