Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΕΛΠΙΔΑ | Φιλικών | Κυριακή | 15/10/17 | 12:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 0-2 |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Λεβιδίου | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν. | 0-0 |
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Κανδήλας | Κυριακή | 15/10/17 | 16:00 | ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Γ. | 0-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΑ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Φιλικών | Κυριακή | 22/10/17 | 12:00 | ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 8-1 |
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΥΘΙΟ | Λεβιδίου | Κυριακή | 22/10/17 | 13:00 | ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π. | 4-2 |
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Κυριακή | 22/10/17 | 16:00 | ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Φιλικών | Σάββατο | 04/11/17 | 15:00 | ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΚΟΚΚΟΣ Θ. | 1-1 |
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΚΟΡΥΘΙΟ | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ) | 4-2 | |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Λεβιδίου | Κυριακή | 05/11/17 | 15:00 | ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-4 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Φιλικών | Κυριακή | 12/11/17 | 11:00 | ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 2-1 |
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κυριακή | 12/11/17 | 11:00 | ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΟΚΚΟΣ Θ. | 0-0 | |
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ | Κανδήλας | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ. | 3-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ | Σάββατο | 18/11/17 | 15:00 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 0-1 | |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Κανδήλας | Κυριακή | 19/11/17 | 11:00 | ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π. | 0-1 |
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΚΟΡΥΘΙΟ | Κανδήλας | Κυριακή | 19/11/17 | 15:00 | ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) | 1-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Σάββατο | 25/11/17 | 15:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν. | 1-1 | |
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Φιλικών | Σάββατο | 25/11/17 | 15:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ) | 1-0 |
ΕΛΠΙΔΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ | Φιλικών | Κυριακή | 26/11/17 | 11:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 1-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Κανδήλας | Σάββατο | 02/12/17 | 15:00 | ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 2-1 |
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Φιλικών | Κυριακή | 03/12/17 | 12:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) | 0-2 |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ | Κανδήλας | Κυριακή | 03/12/17 | 15:00 | ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΠΟΒΕΡΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 1-3 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ | Φιλικών | Κυριακή | 10/12/17 | 11:00 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ) | 1-2 |
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Κυριακή | 10/12/17 | 15:00 | ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ Ν. | 3-2 | |
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κανδήλας | Κυριακή | 10/12/17 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π. | 4-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 0-2 | |
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Φιλικών | Κυριακή | 17/12/17 | 12:00 | ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 2-3 |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ | Λεβιδίου | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π. | 0-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Φιλικών | Σάββατο | 13/01/18 | 11:30 | ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Γ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ) | 2-1 |
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Φιλικών | Σάββατο | 13/01/18 | 15:00 | ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΚΚΟΣ Θ. | 0-0 |
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Φιλικών | Κυριακή | 14/01/18 | 12:00 | ΝΙΚΑ Ι., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 2-2 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Λεβιδίου | Σάββατο | 20/01/18 | 15:00 | ΜΠΟΖΝΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΩΡΗΣ Χ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ) | 3-1 |
ΕΛΠΙΔΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ | Φιλικών | Κυριακή | 21/01/18 | 11:00 | ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π. | 2-2 |
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κυριακή | 21/01/18 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΟΥΚΑΣ Γ. | 2-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΕΛΠΙΔΑ | Φιλικών | Κυριακή | 28/01/18 | 11:00 | ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ) | 1-4 |
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Κανδήλας | Κυριακή | 28/01/18 | 15:00 | ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 2-0 |
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Φιλικών | Δευτέρα | 29/01/18 | 15:00 | ΚΟΚΚΟΡΗΣ Η., ΑΛΕΞΙΟΥ Α., ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 1-3 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Κανδήλας | Σάββατο | 03/02/18 | 15:00 | ΠΑΖΙΟΥΡΟΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ. | 3-1 |
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ | Φιλικών | Κυριακή | 04/02/18 | 11:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΤΣΟΥΚΑΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-2 |
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Φιλικών | Κυριακή | 04/02/18 | 15:00 | ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π. | 3-2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Φιλικών | Κυριακή | 11/02/18 | 11:00 | ΒΕΡΓΕΤΗΣ Χ., ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ν.(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΕΛΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ) | 1-4 |
ΝΕΣΤΑΝΗ - ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Κυριακή | 11/02/18 | 15:00 | ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ.(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ) | 0-4 | |
ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ - ΚΟΡΥΘΙΟ | Λεβιδίου | Κυριακή | 11/02/18 | 15:00 | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ Μ. | 1-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ - ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ | Φιλικών | Κυριακή | 25/02/18 | 11:00 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ν. | 1-0 |
ΕΛΠΙΔΑ - ΝΕΣΤΑΝΗ | Φιλικών | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | ΜΑΝΤΑΣ Γ., ΚΟΚΚΟΣ Θ., ΛΟΥΚΑΣ Γ. | 3-6 |
ΚΟΡΥΘΙΟ - ΠΑΟ ΚΑΝΔΗΛΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 15:00 | ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΛΙΩΡΗΣ Χ., ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΙ Π. | 1-5 |