ΟΠΑΠ - Good League

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΠΑΙΔΙΚΟ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΕΛΠΙΔΑΦιλικώνΣάββατο04/11/2311:30ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ.4-1
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣΑστρουςΚυριακή05/11/2311:30ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ.0-5
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤεγέαςΤετάρτη15/11/2315:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΛεωνιδίουΚυριακή07/01/2410:303-0 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο11/11/2311:00ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΜελιγούςΚυριακή12/11/2310:30ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-5
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑΣΤΕΡΑΚυριακή12/11/2311:00ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π.3-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΕΛΠΙΔΑΛεωνιδίουΚυριακή12/11/2312:00ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΜελιγούςΣάββατο18/11/2311:00ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π.0-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΛεωνιδίουΣάββατο18/11/2311:30ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΑΛΗΣ Ν.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΚΑΣΤΕΡΑΣάββατο18/11/2315:30ΤΟΥΡΟΥΤΣΙΚΑΣ Ι., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ.8-1
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑΤεγέαςΚυριακή19/11/2311:00ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΑΣΤΕΡΑΣάββατο25/11/2312:00ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ.4-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΦιλικώνΣάββατο25/11/2312:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΤεγέαςΣάββατο27/01/2410:30ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν.2-1
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΕΚΦιλικώνΣάββατο02/03/2411:00ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Δ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΚΤεγέαςΣάββατο02/12/2311:00ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ.2-0
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣΜελιγούςΣάββατο02/12/2311:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ν., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ.1-8
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑΑστρουςΣάββατο02/12/2311:00ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΦιλικώνΣάββατο02/12/2312:00ΤΣΑΦΑΡΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Δ.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣΤεγέαςΚυριακή10/12/2311:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΤΕΡΑΣ Π.2-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΚυριακή10/12/2311:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ.0-1
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΛεωνιδίουΣάββατο23/12/2314:00ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΑΛΗΣ Ν.4-3
ΑΕΚ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΦιλικώνΣάββατο10/02/2410:30ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣΦιλικώνΣάββατο16/12/2309:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ.0-8
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΑστρουςΣάββατο16/12/2310:30ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΜελιγούςΚυριακή17/12/2311:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ.1-3
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΕΚΛεωνιδίουΚυριακή17/12/2312:00ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΑΛΗΣ Ν.4-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣάββατο13/01/2410:00ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΕΚΦιλικώνΣάββατο13/01/2411:00ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΜελιγούςΣάββατο13/01/2411:00ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΣΚΛΑΒΟΣ Κ.0-9
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΤεγέαςΣάββατο13/01/2411:00ΜΑΚΡΗΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Θ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΦιλικώνΣάββατο20/01/2411:00ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.9-1
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣΤεγέαςΚυριακή21/01/2411:00ΚΟΥΓΙΟΥΦΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Θ.0-3
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΕΚΑστρουςΣάββατο27/01/2411:00ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ν.0-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤεγέαςΣάββατο10/02/2411:30ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΑστρουςΣάββατο03/02/2411:00ΚΟΡΔΑΛΗ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Μ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Χ.5-0
ΕΛΠΙΔΑ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΤεγέαςΣάββατο03/02/2411:00ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ Δ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Δ., ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ Σ.0-0
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟΤεγέαςΚυριακή04/02/2411:30ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΑΕΚ - ΑΣΤΕΡΑΣΦιλικώνΤετάρτη06/03/2415:00ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Θ.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΦιλικώνΣάββατο24/02/2411:00ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΑστρουςΚυριακή25/02/2411:00ΤΟΥΡΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΡΛΑ Χ., ΠΡΟΒΑΤΑΡΗ Δ.0-1
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΕΛΠΙΔΑΜελιγούςΚυριακή25/02/2411:00ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣΛεωνιδίουΚυριακή25/02/2412:00ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΡΟΥΣΑΛΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ ΤεγέαςΣάββατο17/02/2411:00ΛΑΖΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ Γ.3-5
ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΛεωνιδίουΚυριακή18/02/2412:00ΡΕΝΤΟΥΛΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΚυριακή18/02/2412:00ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Δ.10-0
ΑΕΚ - ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣΦιλικώνΤετάρτη13/03/2415:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΜΕΛΙΓΟΥ - ΑΕΚ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΛΕΩΝΙΔΙΟ
ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΛΙΓΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ
ΑΟ ΝΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ